چرا تــشک زریــن؟
تشک زرین
آنچه لازم است در مورد گروه صنعتی تشک زرین بدانید؟
گروه صنعتی تشک زرین با یک قرن تجربه ، حضور خود را در عرصه تولید در پایتخت فرهنگی و هنری ایران با تلفیق هنر و صنعت در این عرصه و با تعهدی بزرگ اعلام نموده و اینکه یکی از با سابقه ترین و خوشنام ترین تولیدکنندگان در ایران میباشد.
کارخانه بزرگ تشک زرین با مساحتی بالغ بر بیست هزار مترمربع و با بکارگیری مدرن ترین و مجهزترین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا و توان تولید بیش از یکصد و بیست هزار تخته تشک در سال در انواع طبی ، طبی فنری ، فول ارتوپدیک و... بزرگترین تولید کننده تشک و کالای خواب در جنوب کشور میباشد.
مجموعه ی بزرگ تشک زرین خود را در جمع بزرگانی می بیند که با هدف جلب رضایت باطنی مشتریان خود گام های اساسی و مثبتی را طی نموده و به پاس رعایت حقوق مصرف کنندگان و حمایت شما مشتریان عزیز در میان تمامی تولیدکنندگان کالای خواب به تنهایی برای دومین سال متوالی موفق به دریافت گواهی نامه رعایت حقوق مصرف کننده از سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس و همچنین لوح رضایت مندی مشتری از اجلاس سراسری حمایت از حقوق مصرف کننده گردیده است.

نمایندگی های تشک زرین در سراسر کشور

انتخاب تشک مناسب
ما حدود یک سوم عمر خود را در خواب هستیم بنابراین وضع صحیح خواب می تواند تاثیر زیادی در سلامت ستون فقرات و دستگاه اسکلتی ما داشته باشد.یکی از مهمترین مواردی که در سلامتی از اهمیت بالایی برخوردار است وضعیت صحیح قرار گیری بدن در حالت های مختلف به خصوص هنگام خوابیدن و استراحت است. تشک یکی از مهمترین عوامل در سلامت خواب و در نتیجه سلامت بدن می باشد بنابراین انتخاب تشک مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مشتریان ما

شرکت نفت و گاز پارس
شرکت نفت و گاز پارس
دانشگاه شیراز
دانشگاه شیراز
دانشگاه آزاد واحد شیراز
دانشگاه آزاد واحد شیراز
وزارت نیرو
وزارت نیرو
هتل پارک سعدی
هتل پارک سعدی
مخابرات
مخابرات
شرکت نفت
شرکت نفت
شرکت تسدید
شرکت تسدید
شرکت بازرگانی فرامکو
شرکت بازرگانی فرامکو
آموزش و پرورش استان فارس
آموزش و پرورش استان فارس
هتل شیراز
هتل شیراز